سلام به دوستان وبلاگ زندگی برتر

من پسری ۲۸ ساله هستم که مدرک ارشد از یک دانشگاه دولتی دارم و ماهی حدودا ۳ تومن در ماه درآمد دارم، البته استخدام رسمی نیستم، خیلی هم تو این چند سال تلاش کردم که درآمدم بیشتر بشه اما نشد. 

با توجه به دو سه مورد خواستگاری که رفتم و شرایطی که خانواده های دختر و خود دختر داشتن البته حق هم دارن همه به این امید ازدواج میکنن که زندگی بهتری رو تجربه کنن (اما لطفا نگید که خواستگاری هم کفو خودت نرفتی یا طرف از تو پولدارتر بود که از همه لحاظ به قول خود شماها هم کفو بودیم متاسفانه هیچ وقت بهم نگفتن چرا بهم جواب رد دادن منم دلیلش رو نپرسیدم) و همچنین مطالبی که دخترهای این وبلاگ در مورد معیارهاشون دارن به این نتیجه رسیدم که آدم هایی مثل من که شرایط خوبی ندارن از نظر مالی، ازدواج نکنن خیلی بهتره.

دلیلش هم اینه که یه دختر به این امید ازدواج میکنه که زندگی بهتری رو به خصوص از نظر مالی داشته باشه، من نمیتونم به اون دختری که قراره وارد زندگیم بشه دروغ بگم. هر چند که تو این چند سالی که تنها و مستقل زندگی میکنم به تنهایی زندگی کردن عادت کردم به نظرم آدم هایی مثل من قید ازدواج رو بزنن هم واسه جامعه بهتره هم واسه خودمون.

این پیشنهاد من به پسرهایی مثل خودم بود که شرایط مالی خوبی ندارن.

موفق و پیروز باشید.