سلام

من یه دختر ۱۷ ساله هستم که دوست دارم دوست پسر داشته باشم! من میدونم این ارتباط ها خوب نیستن و ... ولی من فقط برای یه هم صحبت میخوامش و نه به قصد ازدواج یا چیز دیگری. خواهشا نصیحتم نکنید، من دیگه از تنهایی و نبود همدم خسته شدم.

خونوادم هر کس به فکر خودشه. من میخوام با یکی ارتباط داشته باشم که باهاش درد دل کنم و کمی سرگرم بشم. فقط نمیدونم چه جوری دوست پسر پیدا کنم. از راه چت کردن خوشم نمیاد. تا حالا هم کسی بهم شماره نداده. من باید چکار کنم؟ یه هم صحبت از جنس مخالف میخوام که تنهایی هام رو پر بکنه. من چکار کنم و چه جوری دوست پسر پیدا بکنم؟

پاسخ :

سلام

بذارید یه حقیقتی رو براتون بگم . شما می خواید با یه پسر دوست بشید تا ؛

۱ - یه هم صحبت داشته باشید

۲ - از تنهایی در بیاید

۳ - باهاش درد دل کنید

اهداف خوبی دارید اما یه سوال ؛

شما قراره به اون پسری که این ۳ نیاز شما رو برآورده می کنه چی بدید ؟!

انتظار نداشته باشید که اون پسر مفت و مجانی این سه خدمت رو به شما بکنه و از شما هم هیچی به اون نرسه . می دونید چه کسانی می تونن بدون چشم داشت این سه خدمت رو به شما بکنن ؟

پدر ، برادر ، دایی ، عمو 

فکر می کنم ارزشش رو داشته باشه که برای دور شدن از خطرات دوستی با یه پسر ، ارتباط تون رو با محارم تون بهتر کنید . 

رابطه تون با پدر یا برادرتون خوب نیست ؟ 

خب چرا همون انرژی که می خواید خرج یه پسر غریبه بکنید صرف تقویت روابط با محارم تون نمی کنید ؟!

مطمئن باشید پسر غریبه ای که بخواد مفت و مجانی این خدمات رو به شما بکنه پیدا نمی کنید .

بذارید کمی بد صحبت بکنم ؛

قصد ازدواج که ندارید ، قصد خدمات دادن هم که ندارید ، پس یه پسر با کدوم دلیل باید با شما ارتباط بگیره ؟!

یه پسر وقتی به دختر نزدیک میشه ، یا به قصد ازدواج هست یا به قصد دوستی و خوش گذرونی . اگه ظاهر به اصطلاح زیبایی داشته باشید و به پسری نزدیک بشید ، میشید یک هدف دم دستی و راحت برای سوء استفاده . 

چرا سوء استفاده ؟ چون پسری که قصد ازدواج داشته باشه ، معمولا مادر بچه هاش رو از بین دخترانی که خیلی ساده با پسران دوست میشن انتخاب نمی کنن .

بر فرض محال که یه سر پیدا شد و به رایگان اون ۳ نیاز شما رو برآورده کرد و بعد هم خیلی شیک از شما جدا شد و رفت دنبال زندگیش ، بعدا که خواستید ازدواج کنید یکی از سوالات اصلی پسران اینه که میگن " قبلا با کسی بودید یا نه ؟ " 

شما چی جواب میدید ؟

اگه دروغ بگید ازدواج کنید ، و بعدش ماجرا فاش بشه ، چه جوابی به شوهرتون میدید ؟

اگه بگید بله بودم ، میگن روابط تون در چه سطحی بوده ؟ همدیگه رو لمس کردید ؟ یا ... !!!

آیا می تونید اثبات کنید که فقط حرف زدیم و ... ؟!

به نظر بنده رنج تنهایی رو تحمل کنید و تن به این همه سختی ندید ، بذارید توی همون چاله ای که هستید باشید و خودتون رو توی چاه نیاندازید.

 

 

 

  از چه سنی دوست پسر داشته باشیم,   داشتن دوست پسر خوبه؟,  دوست پسر مجازی, دوست پسر میخوام ,  راه های دوست پسر یابی,   چگونه از یک پسر شماره بگیریم,  چگونه در اینستاگرام دوست پسر پیدا کنیم,  چگونه دوست پسر پیدا کنیم